MIASTO
Bójka w centrum Kielc. Mężczyzna atakował przechodniów


W nietypowej interwencji brali udział w nocy z soboty na niedzielę kieleccy strażnicy miejscy. Pod jednym z lokali przy ulicy Bodzentyńskiej w Kielcach doszło do bójki, jeden z mężczyzn atakował znajdujące się w pobliżu osoby… tłuczkiem do mięsa.
Strażnicy zauważyli niebezpieczne zdarzenie podczas nocnego patrolu; na miejscu byli już wtedy policjanci. Ze względu na dużą liczbę uczestników bójki, strażnicy postanowili udzielić wsparcia funkcjonariuszom.
– W zdarzeniu brał udział bardzo agresywny mężczyzna, który atakował inne znajdujące się w pobliżu osoby trzymanym w ręku metalowym tłuczkiem do mięsa. Niezwłocznie został obezwładniony i umieszczony w radiowozie – informuje Bogusław Kmieć z kieleckiej straży miejskiej.
Agresor trafił na policyjny komisariat.
![[FOTO] W Kielcach upamiętniono Westerplatczyków](/media/k2/items/cache/79c07837dc3e47ff531c20e3e4e1086f_L.jpg)







