Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Bajki w języku ukraińskim w Heliosie

czwartek, 03 marca 2022 09:46 / Autor: Weronika Kępa
Bajki w języku ukraińskim w Heliosie
Marcin Baran
Bajki w języku ukraińskim w Heliosie
Marcin Baran
Weronika Kępa
Weronika Kępa

W geście solidarności z obywatelami Ukrainy sieć kin Helios postanowiła codziennie emitować jedną bajkę w języku ukraińskim. Wstęp na seans jest bezpłatny.

„Z myślą o dzieciach, które stanowią liczną grupę wśród uchodźców z objętej wojną Ukrainy, aby choć na chwilę pomóc oderwać im się od dramatycznych wydarzeń ostatnich dni, rozpoczynamy cykl bezpłatnych seansów w języku ukraińskim”, czytamy na stronie Heliosa.

Akcja startuje w piątek, 4 marca. O godzinie 12.15 na wielkim ekranie zostanie wyświetlony film pt. Kosmiczny mecz: Nowa era.

„Dzięki uprzejmości Warner Bros. Poland pierwszym tytułem, jaki zostanie wyświetlony w ramach cyklu, będzie film „Kosmiczny mecz: Nowa era”, w którym dzieci zobaczą szalone połączenie dwóch światów: rzeczywistego z pozytywną animacją. Na ekranie czarować będzie sam mistrz NBA LeBron James oraz Królik Bugs i jego paczka niesfornych bohaterów Looney Tunes”.

Bezpłatne bilety dla dzieci oraz ich opiekunów dostępne są wyłącznie w kasie kina. Liczba miejsc na seanse jest ograniczona. W przypadku chęci wejścia na film większą grupą Helios prosi o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu: 41 332 13 42.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO