Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Agata Wojda: Wierzę, że kielczanie postawią na wiarygodność

piątek, 19 kwietnia 2024 16:06 / Autor: Michał Kita
Agata Wojda: Wierzę, że kielczanie postawią na wiarygodność
Agata Wojda: Wierzę, że kielczanie postawią na wiarygodność
Michał Kita
Michał Kita

Agata Wojda ubiegająca się o fotel prezydenta Kielc podsumowała kampanię w drugiej turze wyborów samorządowych. Kandydatka Koalicji Obywatelskiej podczas piątkowego ( 19 kwietnia) spotkania z dziennikarzami na Placu Artystów podziękowała za udzielone wsparcie w ostatnich tygodniach.

– Najlepszym odwdzięczeniem się za to, co otrzymałam od państwa w tej kampanii będzie dobre współrządzenie naszym miastem. Skierowanie Kielc na ścieżkę rozwoju. Na miasto, które jest obywatelskie, demokratyczne i które jest naszą wspólną wartością – stwierdziła.

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej podkreśla, iż liczy na to, że bezpośrednio prowadzona kampania i otwartość na mieszkańców będzie kluczem do wyborczego zwycięstwa.

– Wierzę, w to, że kielczanki i kielczanie zagłosują na autentyczną kandydatkę, która wyrosła z tego miasta, która żyje w tym mieście i ma dokładnie takie same problemy jak oni. Jestem kielczanką i nie zamierzam się zmieniać. Kampania była bardzo wymagająca, ale również bardzo wzmacniająca – mówiła.

Agata Wojda zaapelowała o jak największą frekwencję w niedzielnym głosowaniu i liczny udział w wyborach. 

Podczas piątkowej konferencji prasowej Agatę Wojdę wspierali również świętokrzyscy parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej m.in. minister Marzena Okła–Drewnowicz, poseł Artur Gierada i Lucjan Pietrzczyk oraz radni miejscy KO.

Głosowanie w drugiej turze wyborów samorządowych odbędzie się w niedzielę 21 kwietnia. Lokale wyborcze czynne będą od 7.00 do 21.00.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO