Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Podsumowanie akcji „Pasy”
Radio eM
2016.03.18 12:34

W miniony czwartek na terenie całego województwa świętokrzyscy policjanci przeprowadzili akcję pod nazwą "Pasy". Stróże prawa zwracali również uwagę na sposób przewożenia dzieci w pojazdach.

- Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów dotyczących korzystania z pasów bezpieczeństwa, a także zwrócenie uwagi uczestnikom ruchu drogowego jakie konsekwencje niesie za sobą jazda bez ich zapięcia. – tłumaczy rzecznik świętokrzyskiej policji w oficjalnym komunikacie. 

Podczas prowadzonej akcji policjanci skontrolowali 1350 pojazdów. Funkcjonariusze zatrzymali 620 kierujących, którzy popełnili wykroczenia naruszające przepisy ruchu drogowego. - Mundurowi, prowadzący kontrole, ujawnili 447 kierujących i 25 pasażerów, którzy podczas jazdy nie korzystali z pasów bezpieczeństwa. – informują mundurowi. 

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ