Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Mija termin składania oświadczeń
Justyna Wrona
2014.04.29 09:04

Do końca kwietnia samorządowcy mają czas na złożenie oświadczeń majątkowych. - To termin, który wynika z przepisów ustaw samorządowych – przypomina wojewoda świętokrzyski.

Jak informuje wojewoda - Przewodniczący rad miast i gmin oraz przewodniczący rad powiatów, wójtowie, burmistrzowie, prezydenci miast i starostowie oraz Marszałek Województwa i Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego powinni dostarczyć swoje oświadczenia majątkowe wraz zeznaniami podatkowymi - wypełnione według stanu na 31 grudnia 2013 roku - do Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ