Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Drożej za ciepło
2014.04.04 11:29

Czeka nas podwyżka cen za ogrzewanie. Od 17 kwietnia ulegnie zmianie taryfa.

Dla około 110 tysięcy mieszkańców Kielc podwyżka PGE Elektrociepłownia Kielce oznacza rachunki za ciepło i ciepłą wodę użytkową wyższeo około 4 procent.Podwyżka nie dotknie mieszkańców osiedli zasilanych z innych źródeł ciepła – m.in. Czarnockiego oraz Barwinka, Ściegiennego i Kochanowskiego, które ogrzewa kotłownia MPEC przy ul. Hauke Bosaka.

MPEC planuje utrzymać w 2014 roku swoje ceny na poziomie z 2013 roku. W ciągu ostatnich  miesięcy nie było podwyżek energii elektrycznej i węgla, które najczęściej powodują zwiększenie kosztów produkcji ciepła.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ