Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
"Ballady na dwa serca"
autor
Katarzyna Bernat
2014.02.15 22:19

„Ballady na dwa serca” zabrzmią w niedzielę, 16 lutego, w Kieleckim Centrum Kultury. Głównym gościem koncertu będzie wyjątkowy duet: Dominika Żukowska i Andrzej Korycki.

Ci niezwykli artyści śpiewający przy akompaniamencie gitar, są doskonale znani nie tylko w polskim środowisku żeglarskim i szantowym. To niedościgli mistrzowie w tworzeniu nastrojów – lirycznej zadumy i nostalgii w pieśniach rosyjskich. Duet od lat jest zafascynowany repertuarem Bułaty Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego oraz Żanny Biczewskiej. I to właśnie utwory tych artystów będziemy mogli usłyszeć podczas niedzielnego koncertu. Początek o godzinie 18. /MC/

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ