Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

„Teściowe wiecznie żywe”, ale tylko w teatrze

sobota, 24 września 2022 07:41 / Autor: Łukasz Czerwiak
„Teściowe wiecznie żywe”, ale tylko w teatrze
Fot. Teatr TeTaTeT
„Teściowe wiecznie żywe”, ale tylko w teatrze
Fot. Teatr TeTaTeT
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Już dzisiaj, 24 września, Teatr TeTaTeT rozpoczyna nowy sezon. O godzinie 16:00 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury zaprezentują czeską komedię.

– To spektakl o relacjach między teściową a zięciem, synową a teściową, między matką a córką, synem a matką, między młodymi małżonkami i wreszcie, co najważniejsze, między samymi teściowymi. Porządna dawka humoru, świetne dialogi, ogromny ładunek emocji, od których może zakręcić się w głowie. Charyzmatyczne mamusie są jak ogień i woda, ale czy uda im się znaleźć wspólny język? – zapowiada Adrian Pacholec, manager Teatru.

25 września o godzinie 16:00 odbędzie się prapremiera sztuki teatralnej „Teściowe wiecznie żywe”, a we wrześniu będzie można zobaczyć sztukę jeszcze dwa razy (29 i 30) o 19:00.

– Będzie to komedia, jakiej jeszcze nie znacie, która rozbawi was do łez, bez względu na wiek. Zapraszamy na spektakl w wyborowej obsadzie i najlepszym czeskim stylu – mówi Mirosław Bieliński, reżyser.

W przedstawieniu wystąpią: Teresa Bielińska, Ewa Pająk, a na zmianę zagrają Ewelina Gnysińska i Magda Szczepanek oraz Karol Czajkowski i Łukasz Oleś.

Teatr TeTaTeT w nadchodzącym sezonie teatralnym 2022/2023 będzie świętował mały jubileusz, 5-lecie swojego istnienia. Stowarzyszenie Teatr TeTaTeT zarejestrowano w listopadzie 2017 roku, a 26 maja 2018 wystawiło pierwszą sztukę, która był spektakl „Umrzeć ze śmiechu”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO