Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Propozycja dla zakochanych

wtorek, 07 lutego 2017 14:48 / Autor: Dariusz Skrzyniarz
Dariusz Skrzyniarz

Na dzień świętego Walentego Kieleckie Centrum Kultury proponuje przeboje musicalowe i operowe. W koncercie „Grande Amore” wykona je Leon Voci, kwartet pochodzący z Ukrainy. Organizatorzy chwalą, że obecnie to jedna z lepszych na świecie grup tenorowych. Przed kielecką publicznością zaprezentują utwory z repertuaru między innymi Andrea Bocelli.

- Jak święto zakochanych to wiadomo, że nie może się obejść bez romantycznej kolacji, wina, dotyku dłoni i śpiewu. My uznaliśmy, że najlepszym śpiewem na ten czas będzie zespół LeonVoci - mówi Robert Wieczorek z impresariatu KCKu. LeonVoci to ukraińska grupa śpiewaków, która zdobyła popularność w Polsce dzięki występom w jednym z talent-show. - O miłości śpiewają cudownie. W swoim repertuarze mają najwspanialsze arie operetkowe oraz utwory zespołu Il Divo, czyli gwiazdy jeśli chodzi o tego typu muzykę wokalną – dodaje Robert Wieczorek.

Koncert zespołu wokalnego Leon Voci odbędzie się 14 lutego o godzinie 19 na dużej scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Akompaniować będzie kwartet Marcina Sadowskiego.

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO