Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Nowy spektakl Teatru Pegaz

wtorek, 22 czerwca 2021 16:12 / Autor: Beata Kwieczko
Nowy spektakl Teatru Pegaz
Nowy spektakl Teatru Pegaz
Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Teatr Pegaz przygotowuje się do premiery spektaklu "Bledniejący obraz, który znika lub nabiera kolorów". Sztukę będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

"Bledniejący obraz, który znika lub nabiera kolorów" to kolejny spektakl przygotowany przez młodzież i studentów związanych z Teatrem Pegaz. Sztuka opowiada o życiowych rozterkach młodych ludzi, którzy muszą wybierać między "być" a "mieć", próbując odnaleźć swoją drogę pośród pułapek coraz bardziej dorosłego życia.

– Doświadczony biznesmen wspomina na zasadzie retrospekcji swoje życie osobiste, przeplatające się z refleksjami egzystencjalno-filozoficznymi, z młodymi dziewczynami szukającymi atrakcyjnej i nieprzeciętnej przyszłości. Dzieli się swoimi spostrzeżeniami rozpatrywanymi z perspektywy człowieka, który stał się bardzo bogaty i dla wielu młodych jest przykładem – opowiada o spektaklu reżyser, Andrzej Skorupski.

Przed publicznością wystąpią Aleksandra Karyś, Paulina Picheta, Aleksandra Woch, Daria Żmuda, Adam Bukowski, Krystian Łata, Wojciech Rutkowski, Dominik Słupiński oraz gościnnie Marcin Brykczyński.

Choreografię przygotowała Małgorzata Ziółkowska, a scenografię Robert Pęczek.

Premiera spektaklu odbędzie się w niedzielę, 27 czerwca o godzinie 16, na Małej Scenie KCK. Wstęp jest bezpłatny.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO