Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Konkurs plastyczny dla dzieci. Tematem przewodnim podróż Koziołka Matołka po Gruzji

niedziela, 22 listopada 2020 10:12 / Autor: Adrianna Linertowicz
Fot. Centrum Bajki w Pacanowie
Adrianna Linertowicz

Do udziału w 13. Ogólnopolskim Konkursie na komiks o podróżach znanego i lubianego koziołka zaprasza Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie. Można startować indywidualnie lub grupowo. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Tematem konkursu jest podróż Koziołka Matołka po Gruzji. Żeby wygrać, uczestnicy muszą dowiedzieć się jak najwięcej o tym kraju, przemyśleć scenariusz przygód, a następnie narysować komiks i wypełnić dymki. Ocenie będzie podlegać technika wykonania oraz walory artystyczne, atrakcyjność fabuły, a także odniesienia do kulturowego dziedzictwa Gruzji.

Decydując się na udział w konkursie, należy uiścić opłatę w wysokości 20 złotych. Prace, wraz z kartą zgłoszeniową oraz potwierdzeniem dokonania opłaty za udział, należy przesłać na adres Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie do 30 grudnia 2020 roku. Wyniki konkursu zostaną opublikowanie na stronie centrumbajki.pl do 11 stycznia przyszłego roku.

Partnerami konkursu są: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w łodzi, a także Stowarzyszenie Twórców Contur.

W sprawie konkursu można kontaktować się pod adresem: Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów, pod numerem telefonu: 41 376 50 88 lub za pośrednictwem emaila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są tutaj.

Nowy numer!
46/2020 46/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO