Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kolacja z kryminalnym motywem już w piątek

czwartek, 06 lipca 2023 15:19 / Autor: Łukasz Czerwiak
Kolacja z kryminalnym motywem już w piątek
Kolacja z kryminalnym motywem już w piątek
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

„Uczta z dreszczykiem” – to nazwa nowego projektu aktorów Katarzyny Gocał i Andrzeja Pieczyńskiego. W piątek, 7 lipca, pierwsza wykwintna kolacja kryminalna.

– W Palazzo Da Vinci, Contessa Margheritta della Tovere podejmuje gości wykwintną włoską kolacją, urządzoną z okazji szczęśliwego powrotu do domu zaginionej córki. Radość z odzyskania dziecka jest wielka, zwłaszcza, że ten fakt powoduje odmrożenie gigantycznej fortuny rodu. Uroczysty wieczór komplikuje jednak uknuta intryga - wśród zaproszonych gości kryje się morderca, chcący wejść w posiadanie ogromnych pieniędzy rodu Tovere – opowiada aktor.

Odpowiedni klimat wieczoru oprócz pomysłodawców zapewnią: Beata Wojciechowska, Anna Iwasiuta, Adrian Wajda oraz Bartosz Budny.

– Profesjonalni aktorzy, najlepsi kucharze, pełna humoru, intrygująca kryminalna historia, wykwintna kuchnia to najlepsza receptura na niezapomniany wieczór. O tym, kto ostatecznie jest winnym dowiecie się podczas ekskluzywnej, pełnej zagadek i humoru, kryminalnej kolacji – zaznacza Katarzyna Gocał.

Początek wydarzenia o godzinie 18, w Restauracji Da Vinci w Podzamczu. Liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwacja mailowa: restauracja@davinci.travel.pl oraz telefoniczna: 530 893 572.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO