Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

czwartek, 01 lutego 2024 12:00 / Autor: Weronika Karyś
Kino Helios – nowy repertuar
ZDJĘCIE POGLĄDOWE
Kino Helios – nowy repertuar
ZDJĘCIE POGLĄDOWE
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Od 2 do 8 lutego kino Helios zaprasza widzów na sześć pokazów filmowych.

Drugiego lutego premierowo na dużym ekranie zostanie wyświetlony thriller „Argylle – Tajny szpieg”. Będzie można też obejrzeć dramat „Cudowny chłopak. Biały Ptak”. Julien usunięty ze szkoły za niekoleżeńskie traktowanie małego Auggiego, próbuje odnaleźć się w liceum. Rozgoryczony, wściekły na cały świat, nie potrafi nawiązać kontaktu z rówieśnikami. Jego nieco ekscentryczna babcia wie jednak, że każdy zasługuje na drugą szansę. Postanawia podzielić się z Julienem poruszającą historią swojej młodości.

Wśród dramatów w kinie Helios pojawi się również film pt. „Dziewczyna influencera”. Wchodząca gwiazda internetu Zosia, odkrywa, że jej chłopak, popularny YouTuber Komfi, ma romans. Kiedy zdrada wychodzi na jaw i trafia na Pudelka, dziewczyna postanawia przyjąć ofertę uwielbianej przez internautów Violi (Olga Kalicka) i wraz z nią udać się w zagraniczną podróż.

W ramach cyklu „Helios dla Dzieci”, w dniach 2-8 lutego, będzie można obejrzeć „Świnka Peppa: Impreza w kinie”. W ramach cyklu „Kino Kobiet”, 7 lutego zostanie wyświetlona komedia „Miłość jak miód”. Z kolei w ramach cyklu „Kultura dostępna”, 8 lutego będzie można zobaczyć thriller „Doppelgänger. Sobowtór”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO