Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

Poznaliśmy gości XII Uwielbienia W Centrum Miasta Kielce

wtorek, 21 maja 2024 17:06 / Autor: Łukasz Czerwiak
Poznaliśmy gości XII Uwielbienia W Centrum Miasta Kielce
Poznaliśmy gości XII Uwielbienia W Centrum Miasta Kielce
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Przed nami XII Uwielbienie w Centrum Miasta, które odbędzie się w sobotę, 25 maja. Stowarzyszenie Dwa Przymierza ogłosiło nazwiska gości, którzy wystąpią na Letniej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19, a muzycznie poprowadzi je tradycyjnie zespół To ON. Tak jak co roku będą towarzyszyć im goście.

– Pierwszym z nich będzie Norman, czyli Roman Słomka, kielczanin, wokalista, gitarzysta, fotograf. Możecie go kojarzyć ze współpracy z zespołem Mafia, z którym wydał płytę „Ten świat nie jest zły”. Jest on także głównym wokalistą tegorocznego singla, który promuje nasze wydarzenie – opowiada Patrycja Osman ze Stowarzyszenia Dwa Przymierza.

Z zespołem zaśpiewa Sylwia Piotrowska, która podzieli się także świadectwem swojej wiary.

– Szerszej publiczności dała się poznać w 2011 roku, zwyciężając w programie Szansa na Sukces, ale jest także laureatką wielu innych konkursów. W 2022 roku wydała debiutancką płytę „Twoje Światło”, które została doceniona przez wiele radiostacji w całej Polsce. Tradycyjnie będzie z nami także Zespół Taneczny Kryształki z Daleszyc, prowadzony przez Łukasz Górskiego – dodaje Osman.

Uwielbienie poprowadzą Marlena Płaska, dziennikarka Radia Kielce, a także ks. Piotr Białek, wikariusz parafii św. Józefa Robotnika w Kielcach.

Posłuchaj utworu "Jesteś u Celu":

Modlitwy
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO