Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

Młodzi spotkają się w Wiślicy. Ruszyły zapisy

poniedziałek, 27 maja 2024 15:16 / Autor: Łukasz Czerwiak
Młodzi spotkają się w Wiślicy. Ruszyły zapisy
Młodzi spotkają się w Wiślicy. Ruszyły zapisy
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Poznaliśmy program i hasło XXII Spotkania Młodych w Wiślicy. W sobotę, 15 czerwca, młodzież zgromadzi się pod hasłem: „uBOGAceni”.

XXII Spotkanie Młodych w Wiślicy rozpocznie się o godzinie 11 w Kolegiacie Wiślickiej. Następnie uczestnicy przejdą w stronę Grodziska, gdzie odbędzie się część artystyczna, a także piknik. Świadectwem swojej wiary podzieli się „Ślimak na pustyni”, czyli Wojciech Czuba. Centralnym punktem będzie Eucharystia, której będzie przewodniczył Biskup Kielecki Jan Piotrowski, a homilię wygłosi kapucyn o. Michał Stec. Spotkanie zakończy koncert zespołu Muode Koty.

– Pierwszy raz byłam w tamtym roku i powiedziałam sobie, że za rok musze tu być na pewno. Duch i klimat całego spotkania jest niesamowity. Wszyscy są niesamowicie otwarci, do tego możemy wspólnie potańczyć, pomodlić się i pośpiewać. To dla mnie dużą radość, że mogę potrzeć na szczęście innych ludzi – opowiadała rok temu Zuza ze Szczekocin.

Zapisy na tegoroczne spotkanie właśnie ruszyły. Zgłaszać się można poprzez formularz zgłoszeniowy. O wyjazd można pytać także w swoich parafiach.

Informacje o wydarzeniu publikowane będą na bieząco na funpage'u - zapraszamy!

Modlitwy
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO