Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

[FOTO] Zakończyli cykl „Całkowite oddanie” w Piekoszowie

sobota, 20 maja 2023 23:32 / Autor: Łukasz Czerwiak
[FOTO] Zakończyli cykl „Całkowite oddanie” w Piekoszowie
[FOTO] Zakończyli cykl „Całkowite oddanie” w Piekoszowie
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Uwielbienie w Centrum Miasta Kielce zbliża się wielkimi krokami. 20 maja, w Piekoszowie odbyło się ostatnie spotkanie modlitewne poprzedzające to wydarzenie.

Wierni zgromadzili się na Mszy Świętej w kościele pw. Narodzenia NMP w Piekoszowie. Po Eucharystii tradycyjnie miała miejsce modlitwa uwielbienia.

– To bardzo cenne doświadczenie, które na pewno już nam pomogło w organizacji wydarzenia, które przed nami. Kolejny raz, jak co miesiąc usłyszeliśmy pieśń „Całkowite oddanie”, która pokazała nam, że ten czas, który pozostał, a szczególnie XI Uwielbienie w Centrum Miasta Kielce, musimy oddać całkowicie Bogu – stwierdza Marcin Kulpa, Stowarzyszenie Dwa Przymierza.

O muzyczną stronę dzisiejszego wieczoru zadbał zespół To ON.

– Bardzo się cieszę, że wykonaliśmy dzisiaj utwór, który powstał na tegoroczne centralne wydarzenie. Z racji na to, że nie wszyscy mogli być w Piekoszowie, to zapraszam bardzo serdecznie do słuchania w niedzielę, 21 maja po godzinie 20 programu Bardzo Dobry Wieczór. Wtedy to premiero będzie można usłyszeć „W Nim jest siła” – opowiada ksiądz Paweł Rej, jeden z liderów zespołu.

XI Uwielbienie w Centrum Miasta Kielce odbędzie się 10 czerwca w Parku Miejskim w Kielcach. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19. Więcej o nim przeczytasz: TUTAJ.  

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO