Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

[FOTO] Za nami uwielbienie w Smardzowicach

sobota, 22 kwietnia 2023 22:08 / Autor: Łukasz Czerwiak
[FOTO] Za nami uwielbienie w Smardzowicach
[FOTO] Za nami uwielbienie w Smardzowicach
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Stowarzyszenie Dwa Przymierza oraz zespół To On po raz pierwszy gościli w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach, koło Skały. Była Msza, a potem modlitwa uwielbienia.

Grupa organizująca to wydarzenie od września odwiedza parafie diecezji kieleckiej i organizuje tam spotkania modlitewne. To dzisiejsze było przedostatnim z cyklu „Całkowite oddanie”, który poprzedza coroczne Uwielbienie W Centrum Miasta Kielce. Spotkanie w Smardzowicach spotkało się z zainteresowaniem tamtejszych wiernych.

– Ogromnie się cieszę, że kolejna parafia zaprosiła nas do siebie. To pokazuje, że nasze wydarzenia są potrzebne i wspólnoty, które znajdują się nawet trochę dalej od Kielc, zauważają to i chcą nas gościć. Chociaż wiem, że to daleko, to mam nadzieję, że osoby, które były dzisiaj, zainteresują się centralnym wydarzeniem, które już w sobotę, 10 czerwca odbędzie się w Kielcach – opowiada ks. Marcin Boryń, prezes Stowarzyszenia Dwa Przymierza. 

Zanim jednak spotkanie w kieleckim Parku Miejskim, grupa będzie gościć 20 maja w kościele pw. Narodzenia NMP w Piekoszowie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO