Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

[FOTO] Uwielbili w Niedzielę Palmową w Pietraszkach

niedziela, 02 kwietnia 2023 20:18 / Autor: Łukasz Czerwiak
[FOTO] Uwielbili w Niedzielę Palmową w Pietraszkach
[FOTO] Uwielbili w Niedzielę Palmową w Pietraszkach
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Drugiego kwietnia w Domu św. Jana Pawła II w Pietraszkach specjalnie uczczono Niedzielę Palmową. Najpierw była Msza, a potem… uwielbienie.

Fundacja Gramy z Tobą wspólnie ze Stowarzyszeniem Dwa Przymierza i zespołem To On przygotowała spotkanie modlitewne.

– Chciałbym podziękować zarówno stowarzyszeniu, jak i zespołowi za przyjęcie zaproszenia. Towarzyszą nam tutaj od początku i mam nadzieje, że te spotkania staną się tradycją, a nawet częściej się będziemy widzieć. Ja oraz osoby korzystające z naszego domu nie wyobrażamy sobie, żeby tak się nie stało – opowiada ks. Witold Janocha, dyrektor Domu św. Jana Pawła II w Pietraszkach.

Uwielbienie poprowadził oczywiście zespół To On. W jego trakcie wierni usłyszeli także świadectwo wiary. Jak opowiada Tomasz Radek, wiceprezes Stowarzyszenia Dwa Przymierza takie spotkania to wyjątkowy czas.

– Kolejny rok z rzędu gościmy tu w Niedzielę Palmową i muszę przyznać, że bardzo mnie to cieszy. Organizujemy spotkania modlitewne w różnych miejscach, jednak tu jest jakoś szczególnie. Gdy widzimy, jak osoby, które odwiedzamy z radością reagują na tę formę modlitwy, to po prostu serce rośnie – zaznacza nasz rozmówca.

Zgromadzeni wierni w Domu św. Jana Pawła II, w 18. rocznicę pamiętali także o patronie. Jednym z utworów, którym dialogowali z Bogiem była Barka.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO