Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

W Galerii Korona pełna gama męskiej mody

wtorek, 14 maja 2024 09:42 / Autor: Maria Karyś
W Galerii Korona pełna gama męskiej mody
W Galerii Korona pełna gama męskiej mody
Maria Karyś
Maria Karyś

Moda nie jest już dedykowana tylko kobietom. Bo to właśnie panowie coraz częściej potrafią wyrazić swój charakter, upodobania oraz wyjątkowy styl poprzez ubrania. Butiki z odzieżą nieustannie dbają o zadowolenie klientów. Galeria Korona również pamięta o mężczyznach.

- Nasza galeria zapewni wszystkim mężczyznom stylowe zakupy. Mamy bardzo szeroką ofertę. Dedykowane produkty dla mężczyzn, tych młodszych oraz tych starszych. Każdy z nas znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. W salonach marki Recman, Pawo, Giacomo Conti oraz pozostałych najemców. Panowie znajdą idealnie skrojone koszule, buty, marynarki, garnitury i wiele, wiele innych markowych produktów – informuje Michał Góźdź, dyrektor Galerii Korona w Kielcach.

Panie Urszula i Marlena, które doradzają w salonie Recman, zauważają, że panowie coraz bardziej lubią modę.

- Mężczyźni częściej zwracają uwagę na wygląd i na to jak się ubierają. Lubią sprawdzać co jest modne, w czym się teraz chodzi, co jest na topie. Aktualnie w modzie królują brązy, zielenie, camele, kolory Ziemi. Jednak nie kolor i moda mają znaczenie, bo mężczyźni uwielbiają dobrze wyglądać. Dlatego nie zawsze kierują się modą tylko samopoczuciem w danej stylizacji. My doradzamy i wspieramy ich w tej kwestii, bo najważniejszym dla nas jest sprostać oczekiwaniom klienta i jego zadowolenie  – tłumaczą obie panie.

- Na co dzień najlepszym wyborem są polówki, t-shirty, luźniejsze koszule, do tego chinosy (bawełniane spodnie przypominające te garniturowe) – dodają doradczynie Recmana.

- Panowie zdecydowanie bawią się modą i to pod każdym względem – fason, model, kolorystyka, dodatki. Koszule zarówno te  gładkie, stonowane  jak i wzorzyste cieszą się dużym powodzeniem. Garnitury dopasowane, wytaliowane marynarki i spodnie skrócone do kostki. Ale oczywiście mężczyźni lubiący ponadczasową klasykę także znajdą tutaj coś dla siebie. To wszystko zależy od rodzaju uroczystości i upodobań – zauważa Beata Czarnecka, kierownik salonu Giacomo Conti.

- Mężczyźni przychodząc do nas wybierają rzeczy, które rzeczywiście im się podobają i wiedzą czego chcą. Zdarza się, że przychodzą również panowie, którzy potrzebują sugestii z naszej strony. Jednak zdecydowana część mężczyzn przychodzi z założeniem dobrej stylizacji i oczywiście my staramy się temu jak najlepiej sprostać. Teraz widoczna jest większa sprzedaż mody casualowej, bardziej na co dzień, który sprawdza się też na większe okazje. Można teraz mieszać tę modę i łączyć ją z klasyczną. Panowie w takich strojach czują się dużo lepiej. Jako konsumenci jesteśmy bardzo świadomi i wybieramy te produkty, które spełniają nasze oczekiwania – informuje Karolina Oko, menager salonu Pawo.

Moda męska jest niezwykle ciekawa i dostępna dla wszystkich panów w każdym wieku. Klasyczne garnitury oraz ubrania casualowe, dopasowane na każdą uroczystość. A do tego niepowtarzalna jakość.  To podstawa udanych zakupów.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO