Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Wystartował florystyczny profil na Instagramie. Poprowadzi go kielczanka

piątek, 08 września 2023 09:32 / Autor: Wojciech Dudkowski
Wystartował florystyczny profil na Instagramie. Poprowadzi go kielczanka
fot. Między Bukietami
Wystartował florystyczny profil na Instagramie. Poprowadzi go kielczanka
fot. Między Bukietami
Wojciech Dudkowski
Wojciech Dudkowski

Ciekawostki ze świata  kwiatów, porady, jak udekorować nimi dom, salę lub ozdobić ubiór – posty na taki temat będzie można zobaczyć na instagramowym profilu Między Bukietami. Autorką prezentowanych treści jest Beata Tokarska-Wójcik, twórczyni marki „Kwiatowa pasja”.

Właścicielka kwiaciarni przy ulicy Żeromskiego 10 w Kielcach prowadzi ją już ponad 20 lat. Jest dyplomowaną mistrzynią florystyki. Jej firma posiada swoje profile społecznościowe, gdzie prezentowane są wykonane bukiety i dekoracje. Beata Tokarska-Wójcik postanowiła jednak podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z szerszą grupą odbiorców. 

-To projekt dla osób zainteresowanych kwiatami, zarówno zawodowo, jak i hobbystycznie. Nie będzie to tylko wiedza z podręczników dla florystów – otwieramy się także na osoby, które lubią rośliny, chcą udekorować dom lub wręczyć komuś bukiet, ale nie do końca wiedzą, jak się do tego zabrać. Pojawią się krótkie filmiki na różne tematy  – jak przedłużyć życie kwiatów, jak zabezpieczyć je podczas transportu, jakie wymagania ma storczyk? – zapowiada prowadząca kanału.

Choć konto dopiero rozpoczyna działalność, to plany na przyszłość są ambitne. Autorka profilu myśli o uruchomieniu własnej platformy szkoleniowej. 

- Będzie ona dostępna zarówno dla osób z branży, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności lub marzą o założeniu własnej kwiaciarni i chcą uczyć się od osoby z doświadczeniem. Będą także szkolenia dla pasjonatów – zdradza. Na potrzeby kanału w kwiaciarni, powstało mini-studio, w którym realizowane są nagrania. 

„Chętnie pokażę wam trochę tego pięknego i pachnącego świata. Szczególnie, że dla mnie, kwiaty to sposób na wyrażanie emocji" – pisze na Instagramie twórczyni.

Zdjęcia oraz filmiki można obejrzeć pod linkiem: https://www.instagram.com/miedzy_bukietami/

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO