Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Walentynkowy prezent dla niej stworzony z klocków!

wtorek, 24 stycznia 2023 12:46 / Autor: Radio eM
Walentynkowy prezent dla niej stworzony z klocków!
Walentynkowy prezent dla niej stworzony z klocków!
Radio eM
Radio eM

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent na walentynki dla swojej ukochanej? Masz już dość oklepanych i nudnych upominków? Doskonale się składa, ponieważ na rynku pojawiło się coś, co z pewnością zaskoczy Twoją drugą połówkę. Tym razem 14 lutego możesz jej wręczyć kwiaty... ale nie byle jakie! Najnowsze roślinne zestawy LEGO® pokażą jej nie tylko, że jest dla Ciebie ważna, ale także pozwolą spędzić długie godziny na świetnej zabawie. Sprawdź, na jakie zestawy warto postawić w te walentynki.

Zestaw LEGO® Ozdoba w kształcie serca

Zestaw LEGO® Ozdoba w kształcie serca to prezent na walentynki, który możesz podarować już dziewczynie po 9 roku życia. Składa się z ponad 250 kolorowych elementów. Po ich ułożeniu powstaje tytułowe serce składające się z dużej liczby różowych kwiatków. Pomiędzy nimi nie brak liści czy płatków w innych odcieniach, które sprawiają, że całość prezentuje się wyjątkowo zjawiskowo. Całość ma wymiary 19 cm x 20 cm i można powiesić na ścianie dzięki wieszakowi — oczywiście znajduje się on w zestawie. To sprawia, że obdarowana będzie mieć zawsze przed oczyma podarunek od Ciebie. Jeśli chcesz, aby jeszcze lepiej się jej kojarzył, koniecznie ułóż LEGO® Ozdoba w kształcie serca razem z nią.

Zestaw LEGO® Żonkile

Kolejna propozycja to również kwiaty. Tym razem klocki LEGO®, które świetnie wpasują się w wiosenny, walentynkowy klimat. Przeznaczone są tylko dla osób powyżej 18 roku życia, dlatego upewnij się, że Twoja ukochana jest już pełnoletnia. W zestawie znajduje się ponad 200 kolorowych elementów, które pozwalają ułożyć cztery tytułowe żonkile na długich łodygach z liśćmi. Co ciekawe, liście są ruchome, dlatego mogą zostać ustawione w dowolny sposób. Każdy z kwiatów ma ponad 30 centymetrów wysokości, dlatego w finalnej wersji może być umieszczony w wazonie. Świetnie sprawdzi się razem z zestawami LEGO® Róże, LEGO® Słoneczniki, czy LEGO® Tulipany. Takie prezenty na walentynki z pewnością nie pozostaną niezauważone.

Zestaw LEGO® Bukiet z polnych kwiatów

W kategorii "prezenty na walentynki dla niej" nie mogło także zabraknąć zestawu LEGO® Bukiet z polnych kwiatów. To zestaw również przeznaczony dla pełnoletnich ukochanych, które ukończyły 18. rok życia. Tym razem jednak na układaniu klocków spędzi znacznie więcej czasu, ponieważ jest on złożony aż z ponad 900 elementów. Klocki stworzą różne gatunki kwiatów. Będą to między innymi maki walijskie oraz lawenda. Dzięki ruchomym klockom można je dowolnie zestawiać i tworzyć kompozycję, która dostarczy nie tylko zabawy, ale także będzie zachwycająca dla oczu.

Zestaw LEGO® Tulipany

Jeśli prezenty na walentynki dla niej, to nie mogłoby też zabraknąć klasycznych tulipanów. Zestaw LEGO® Tulipany składa się z ponad 100 elementów i może być wręczony dziewczynie już po 8 roku życia. Ułożone klocki stworzą trzy przepięknie kwiaty z ruchomymi łodygami, liśćmi i płatkami. Ich główki będą w kolorach wiosny, czyli bieli, żółci i fioletu. Tak jak wcześniej wspomniane zestawy LEGO® Żonkile, tak i LEGO® Tulipany będą doskonale wyglądać w towarzystwie innych kwiatów. Wraz z partnerką możecie je połączyć przykładowo z zestawem LEGO® Róże czy nawet zestawem LEGO® Bukiet kwiatów.

Zestaw LEGO® Stroik z suszonych kwiatów

W tym zestawieniu nie mogło także zabraknąć nowego zestawu LEGO® Stroik z suszonych kwiatów. To zestaw złożony jest aż z ponad 800 elementów, z którego można ułożyć stroik, inspirowany barwami jesieni. Dzięki odczepianym częściom możemy układać aranżacje kwiatowe w dowolnym stylu i ułożeniu. Taki stroik pięknie prezentuję się na każdym stole i nie tylko! Stroik będzie też zjawiskowo wyglądać w pokoju na szafce.

Seria LEGO® Botanical — wyjątkowa seria idealna na prezent dla niej

Kilka wyżej wspomnianych zestawów to nie wszystko, co możesz podarować swojej ukochanej na walentynki. Świetnie sprawdzi się cała seria LEGO® Botanical, w skład której wchodzą także zestawy LEGO® OrchideaLEGO® SukulentyLEGO® Strelicja królewskaLEGO® Drzewko bonsai i wiele, wiele innych. To kolekcja złożona z najpiękniejszych i najbardziej popularnych roślin, za pomocą których w prosty, ale oryginalny sposób wyrazisz swoją miłość. Zwyczaj obdarowywania tego typu prezentami to już swego rodzaju tradycja, dlatego, jeśli druga połówka jest miłośniczką klocków LEGO®, możesz to świetnie wykorzystać. Taki podarunek to nie tylko forma pamięci oraz docenienia obdarowanej, ale także sposób na świetną zabawę i przyjemne spędzenie wspólnego czasu. Poza przemyślanym podarunkiem zaproponuj swojej ukochanej wspólne układanie kwiatowych zestawów. Z pewnością to doceni! A za rok możesz podarować jej kolejny zestaw LEGO® i w ten sposób uzupełnić kolekcję niesamowitych roślin w oryginalnej odsłonie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO