Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Jakie meble wybrać do sypialni?

środa, 01 grudnia 2021 11:19 / Autor: Radio eM
Jakie meble wybrać do sypialni?
Jakie meble wybrać do sypialni?
Radio eM
Radio eM

Meble sypialniane są ogromnie istotne i ich wyboru absolutnie nie można pozostawiać przypadkowymi. Kluczowe jest bowiem, aby w tej przestrzeni było nie tylko pięknie. Musisz się dobrze czuć w sypialni. Sypialnia to przestrzeń odpoczynku, relaksu, spokoju — meble do niej wybrane powinny ułatwiać osiągnięcie takiego właśnie efektu. 

 

Meble do sypialni — czym kierować się przy wyborze?

Funkcjonalne meble to w przypadku sypialni nie wszystko. Oczywiście wymiar czysto praktyczny ma tutaj naprawdę spore znaczenie. To od wygody choćby łóżka zależy, czy sypialnia stanie się ulubioną przestrzenią w domu lub mieszkaniu. Przy wyborze mebli do tego pomieszczenia warto jednak zwracać uwagę także w dużej mierze na estetykę konkretnych rozwiązań. Na przykład ławka tapicerowana do sypialni nada stylizacji luksusowy charakter: https://www.bodzio.pl/pl/meble/meble-sypialniane/lawki-do-sypialni/. Lustro w prostej, ale szykownej ramie optycznie powiększy przestrzeń. Miękkie zasłony, poduszki, koce dodadzą całości wrażenia jeszcze większej przytulności i wygody. Dekoracje są tutaj bardzo ważne, natomiast podstawę stanowią meble, które powinny być tak funkcjonalne, jak i estetycznie wykonane. Tego typu propozycje do sypialni można znaleźć w ofercie marki BODZIO.

Łóżka do sypialni — meble wygodne i funkcjonalne 

Łóżko do sypialni musi być przede wszystkim w pełni funkcjonalne. Oznacza to, że powinno być przede wszystkim wygodne, odpowiednio duże, ustawione tak, aby dojście do niego było możliwe z każdej właściwie strony. Dobrze, aby można było obok ustawić stoliki nocne na podręczne drobiazgi, szklankę z wodą, książę. W ofercie marki BODZIO ogromną popularnością cieszą się obecnie łóżka tapicerowane z klasycznym miękkim zagłówkiem: https://www.bodzio.pl/pl/meble/meble-sypialniane/lozka-do-sypialni/. Tego typu propozycje zapewniają wygodę, o zagłówek można się wygodnie oprzeć, czytając książkę lub oglądając telewizję, a także jedząc w łóżku późne weekendowe śniadanie. Wpływ na popularność tego rozwiązania ma oczywiście także wygodna konstrukcja całości, wygodny materac dopasowujący się do ciała, jak i poręczna skrzynia na pościel, w której można ukryć niejeden jej komplet. 

Szafki nocne, lustra, łatwy — na co jeszcze zwrócić uwagę?

Dobrze dobrane dodatki do sypialni sprawią, że nabierze ona wyjątkowego charakteru. Oczywiście ważnym elementem wyposażenia jest szafa, najczęściej przesuwna, która powinna być dopasowana do aranżacji całości. Ponadto, dobrze jest, aby przy łóżku znalazła się wygodna ława, być może toaletka z odpowiednio dobraną pufą. Z pewnością warto zadbać także o dobór lustra: https://www.bodzio.pl/pl/meble/meble-sypialniane/lustra-do-sypialni/. Może ono bowiem spełniać nie tylko funkcję praktycznego dodatku, ale i optycznie powiększać przestrzeń. 

undefined

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO