Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Miej oko na Kielce z Radiem eM!

poniedziałek, 23 października 2023 16:44 / Autor: Iwona Gajewska-Wrona
Miej oko na Kielce z Radiem eM!
Miej oko na Kielce z Radiem eM!
Iwona Gajewska-Wrona
Iwona Gajewska-Wrona

Ulicę Sienkiewicza, Pomnik Henryka Sienkiewicza a teraz także całe centrum Kielc i kieleckie osiedla można oglądać o każdej porze dnia i nocy dzięki kamerom Radia eM. Ta najnowsza zamontowana została na najwyższym kominie Elektrociepłowni przy ulicy Hubalczyków w Kielcach.

Komin, na którym jest jedna z kamer Radia eM Kielce ma 213 m wysokości.

- Znajduje się na wysokości ponad dwustu metrów. Dzięki temu mamy widok na całe centrum miasta oraz kieleckie osiedla. Dobrą wiadomością jest także to, że monitoring jest całodobowy, jeżeli więc ktoś chciałby zobaczyć jak zmienia się krajobraz naszego miasta - teraz ma taką możliwość – mówi Krzysztof Kubalski, kierownik działu technicznego Radia eM Kielce.

KLIKNIJ TU, ABY ZOBACZYĆ NAGRANIA LIVE

Na kominie przy ulicy Hubalczyków w Kielcach zamontowany został także jeden z nadajników i anteny naszej rozgłośni.

- To właśnie z tego nadajnika nadajemy na 107,9 FM. Na tej częstotliwości słychać nas w całych Kielcach, a także między innymi w Jędrzejowie, Chmielniku, Morawicy i Chęcinach – dodaje Krzysztof Kubalski.

Przypominamy jednocześnie, że łącznie słychać nas na czterech częstotliwościach. Kolejny z nadajników oraz anteny Radia eM Kielce znajdują się na Świętym Krzyżu. Stąd słychać nas na częstotliwości 91,3 FM. Można ją włączyć między innymi w Nowej Słupi, Bodzentynie, Łagowie i Daleszycach.

Trzecia częstotliwość to 94,4 FM z Dobromierza – czyli z granicy województwa świętokrzyskiego i łódzkiego. Na tej częstotliwości można słuchać Radia eM na przykład we Włoszczowie, Olesznie, Koniecpolu, czy Seceminie.

Jest także czwarta częstotliwość: 91,8 FM z Błońca. Na niej usłyszeć nas można na Ponidziu, między innymi w Busku-Zdroju, Wiślicy, Skalbmierzu, Stopnicy.

Zachęcamy zatem do podziwiania miasta oraz do słuchania nas w całym województwie świętokrzyskim, a także poza nim!

 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO