Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Lot biznes klasą z Targami Kielce

poniedziałek, 22 lutego 2021 14:38 / Autor: Magdalena Nowak
Lot biznes klasą z Targami Kielce
Lot biznes klasą z Targami Kielce
Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

O zaawansowanych technologiach, kondycji branży i podniebnych nowinkach opowie Henryk Słowik, prezes firmy Ekolot podczas webinarium organizowanego 24 lutego przez Targi Kielce i Przegląd Lotniczy.

To wydarzenie, które łączy w sobie najważniejsze informacje związane z branżą, biznesem i pasją do latania. Lotnictwo lekkie w Polsce ma się dobrze, warto zatem prezentować innowacje i ciekawostki z podniebnego świata – mówi prezes Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń.

W oczekiwaniu na możliwość organizacji wydarzeń wystawienniczych w tradycyjnej odsłonie, Targi Kielce zapraszają przedstawicieli branży lotniczej, ale też pasjonatów do udziału w webinarium, które już 24 lutego odbędzie się w ramach najnowszego projektu Targów Lotniczych Aviation Expo – Kwadrans Lotniczy. Gościem spotkania będzie Henryk Słowik, prezes firmy Ekolot. To polska firma z wieloletnim doświadczeniem, ogromnymi sukcesami sprzedażowymi i zaawansowaną technologią w budowie ultralekkich samolotów. Warto podkreślić, że przedstawiciele Ekolotu wzięli udział w ubiegłej edycji Targów Lotniczych Aviation Expo, które w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbywały się od 19 do 20 września 2020 roku.

W najbliższy czwartek na facebookowym profilu Aviation Expo transmitowana na żywo będzie już druga odsłona cyklicznie odbywającego się wydarzenia. W styczniu gościem webinarium był Aleksander Opoczyński, prezes zarządu Aeroprakt Polska. Podczas spotkania widzowie mogli posłuchać między innymi o innowacjach, z myślą o których tworzone jest lotnictwo lekkie.

Spotkanie to również szansa na zapoznanie się ze zmianami prawnymi oraz ciekawostkami, które pojawiają się w świecie lotnictwa.

Webinaria w ramach projektu Kwadrans Lotniczy odbywają się co miesiąc. Współorganizatorem wydarzenia jest czasopismo Przegląd Lotniczy.

Więcej informacji znaleźć można na Facebooku wydarzenia Aviation Expo oraz stronie internetowej Targów Kielce.

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO