Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Jakie diety oferuje catering dietetyczny LOVE Catering?

czwartek, 26 października 2023 11:11 / Autor: Joanna Makówka
Jakie diety oferuje catering dietetyczny LOVE Catering?
Jakie diety oferuje catering dietetyczny LOVE Catering?
Joanna Makówka
Joanna Makówka

Firma cateringowa LOVE Catering przygotowuje zdrowe posiłki i dostarcza je bezpłatnie do Twojego domu. Podstawowym założeniem naszej działalności jest opracowywanie planów dietetycznych, gotowanie pysznych i zrównoważonych posiłków na cały dzień. Dostarczana pod Twoje drzwi dieta pudełkowa jest przeznaczona dla sportowców, osób dążących do zmiany nawyków żywieniowych, szukających sposobu na odzyskanie zdrowia.

IMG 2552 1 2048x1365 653943a14790f

Jakie plany żywieniowe oferuje catering dietetyczny w Kielcach?

Interesuje Cię przyrost masy mięśniowej? Osiągniesz to dzięki zbilansowaniu szybkich i wolnych węglowodanów w połączeniu z optymalnym poziomem białek i tłuszczów. Nasza firma cateringowa w Kielcach dostarczy 3 do 6 posiłków dziennie a to pomoże Ci osiągnąć upragniony cel bez obciążania organizmu. Na skuteczny przyrost masy mięśniowej polecamy naszą dietę pudełkową Sport i w zależności od Twojej sprawności fizycznej ioraz cech indywidualnych dopasujemy kaloryczność od 1500 do 3500 kcal.

Szukasz pełnowartościowej diety, która pozwoli Ci utrzymać stałą wagę i zakłada przyjmowanie od 1200 do 2500 kcal dziennie? Nasz catering dietetyczny Kielce posiada doskonale zrównoważoną dietę Balance opracowaną przez doświadczonego dietetyka. Zawiera zbilansowaną kombinację tłuszczów, białek i węglowodanów. Dieta ułożona jest z 3 do 5 posiłków dziennie, aby zapewnić lepsze wchłanianie przez organizm i złagodzić głód. Posiłki powstają ze świeżego mięsa (kaczka, wołowina), ryb (dorsz, łosoś), warzyw, owoców, nasion. Nasz catering opracował ten program w taki sposób, abyś osiągnął idealną sylwetkę i poprawił stan swojego zdrowia.

nowa dieta 2048x1365 653943a1515c9 1 

Czy dieta pudełkowa jest dostępna w wersji płynnej?

Jeśli w organizmie nagromadziły się toksyny, specjalna dieta płynna pomoże się ich pozbyć. Dieta pudełkowa Handy Meals może trwać od 3 dni do 5 dni, w zależności od preferencji i Twojego stanu zdrowia. Warto włączyć do swojej diety świeżo wyciskane soki, napary ziołowe i koktajle detoksykujące. Staną się podstawą diety, ponieważ płynny pokarm bogaty w witaminy i mikroelementy jest dobrze wchłaniany przez organizm i pomaga usunąć wszystko, co niepotrzebne.

Nasz catering dietetyczny w Kielcach dowiezie 5 soków z owoców i warzyw, super foods oraz innych składników. W skład diety sokowej wchodzą witaminy, minerały, węglowodany, białka, tłuszcze tworząc dietę zbilansowaną. Naturalny i zdrowy program detoksykacyjny umożliwia szybką utratę wagi, pomoże poprawić trawienie i zapewni uczucie lekkości. W programie znajdują się wyłącznie świeże soki i koktajle bez dodatku cukru. Nasz catering zapewni Ci większą ilość błonnika wspierając Twój układ pokarmowy i pozwoli na jego oczyszczenie.

pudelka sierpien 51 2048x1463 653943a17982f

Co catering robi dla zdrowego odżywiania?

W naszej firmie cateringowej do przygotowywania dietetycznych potraw używamy wyłącznie świeżych składników. Ponieważ żywność zajmuje ważne miejsce w Twoim życiu i wpływa na zdrowie, zrezygnowaliśmy z produktów mrożonych na rzecz świeżych. Programy naszego cateringu opracowywane są przez zespół doświadczonych dietetyków z precyzyjnymi obliczeniami wymaganej ilości kalorii i składników odżywczych. W menu znajdziesz różnorodne diety pudełkowe w Kielcach na odchudzanie, unormowania parametrów, poprawienie wyników sportowych, zbudowanie masy mięśniowej. Nasze plany żywieniowe pomagają zachować dobrą formę na co dzień.

pudelka sierpien 52 2048x1463 653943a1942f3

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO