Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Jak zamówić kuriera do Niemiec?

poniedziałek, 10 czerwca 2024 15:13 / Autor: Paweł Michalec
Jak zamówić kuriera do Niemiec?
Jak zamówić kuriera do Niemiec?
Paweł Michalec
Paweł Michalec

Niemcy to obecnie główny partner gospodarczy Polski. Mieszka tam również wielu Polaków. Dzięki usługom licznych firm kurierskich, można bezproblemowo wysyłać paczki do Niemiec. Z kolei platforma Globkurier.pl pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę w tym zakresie.

Działające w Polsce firmy przewozowe umożliwiają nadawanie paczek do wszystkich państw członkowskich Unii Europejskiej (i nie tylko), w tym oczywiście do Niemiec. Wybór najkorzystniejszej, dostosowanej do swoich potrzeb oferty jest bardzo prosty. Kuriera do Niemiec wybierzemy na: https://www.globkurier.pl/cennik/przesylki-miedzynarodowe/paczki-i-przesylki-do-niemiec.

Przesyłka do Niemiec - nadanie paczki

Czy wysyłka do Niemiec jest trudna? W żadnym wypadku. Nadanie paczki do naszych zachodnich sąsiadów wymaga wykonania tylko kilku czynności:

1) Odpowiednie zapakowanie przesyłki.

2) Dokładne zmierzenie i zważenie paczki.

3) Uzupełnienie wymiarów i wagi paczki w formularzu Globkupier.pl.

4) Wybór jednej z dostępnych ofert.

5) Zamówienie kuriera i opłacenie zlecenia.

Z rozwiązania tego, oferowanego przez platformę Globkurier.pl, skorzystać mogą oczywiście zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Pamiętać należy, że paczka do Niemiec nie może zawierać m.in.: narkotyków i substancji niebezpiecznych (wybuchowych, trujących, łatwopalnych, itd.), większości rodzajów broni, alkoholu i wyrobów tytoniowych (są one dozwolone tylko w odpowiedniej ilości oraz wyłącznie do użytku własnego) czy leków (jeżeli istnieje potrzeba ich przyjmowania, wymagane jest zaświadczenie lekarskie o tym informujące). Z kolei zwierzęta mogą być przewożone między krajami Unii Europejskiej, pod warunkiem odpowiedniego oznaczenia nadawanej paczki, a także posiadania przez zwierzę międzynarodowej książeczki zdrowia.

Kurier do Niemiec - firmy kurierskie

Obecnie liczne firmy przewozowe, działające w Polsce, oferują wysyłkę do Niemiec. Skorzystać można oczywiście z usług Poczty Polskiej (paczkę dostarczy Pocztex) lub któregoś z wiodących przewoźników. Zaliczają się do nich:

- DHL;

- DPD;

- FedEx;

- GLS;

- UPS;

- Hermes.

Warto pamiętać, że większość tych firm świadczy globalnie usługi kurierskie, dzięki czemu z ich pomocą można wysłać paczkę do zdecydowanej większości państw świata.

Ile kosztuje wysłanie paczki do Niemiec?

To, ile kosztuje wysłanie paczki do Niemiec, zależy przede wszystkim od cennika konkretnej firmy kurierskiej, wybranej formy transportu, zakupionego ubezpieczenia, itd. Najkorzystniejszą pod względem ceny i zakresu ofertę pomoże wybrać Globkurier.pl.

Tag: kurier
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO