Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

[FOTO] Za nami kolejny sezon w Energylandii!

poniedziałek, 31 października 2022 13:06 / Autor: Aleksandra Rękas
[FOTO] Za nami kolejny sezon w Energylandii!
[FOTO] Za nami kolejny sezon w Energylandii!
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Ekscytujące zjazdy rolercoasterami, wodne szaleństwo w ogromnej strefie basenów letnich, zabawa na Magic Nights, Oktoberfest i polska złota jesień, rodzinne wycieczki i niezliczone uśmiechy – za nami kolejny sezon w Energylandii. A przed nami kolejna dawka niezapomnianych wrażeń, w związku z ze zbliżającym się Winter Kingdom i… nową słodką strefą!

Największy w Polsce park rozrywki nie ma sobie równych. Wiedzą o tym doskonale nasi słuchacze, którzy na naszej antenie brali udział w dziesiątkach konkursów i wygrywali podwójne zaproszenia do Energylandii. Trzeba przyznać, że telefony do Was się urywały, co nas wcale nie dziwi. W Energylandii w tym sezonie pojawiło się bowiem sporo nowości, które musieliście zobaczyć.

- To koło młyńskie Wonder Wheel, rozbudowaliśmy również nasz moduł wodny o strefę Bamboo Bay. Wonder Wheel to gigantyczna, 54-metrowa konstrukcja z 30 gondolami, które gwarantują nam zapierające dech w piersi widoki, bez względu na warunki atmosferyczne. Z kolei Bamboo Bay to 16 zróżnicowanych zjeżdżalni, które sprawiają radość i dzieciom i dorosłym. Te dwie nowe, fantastyczne części naszego parku pojawiły się 28 czerwca – wymienia Kris Kojder, rzecznik Energylandii.

Mijający sezon był także celebracją siódmych urodzin Energylandii. W ciągu tego czasu, największy w Polsce par rozrywki rozwijał się niesamowicie prężnie, stając się miejscem w którym czas fantastycznie spędzają całe rodziny – od maluszków, po seniorów. Ale nie brakowało też momentów, w których goście Energylandii byli nagradzani w wyjątkowy sposób.

- Nasz dziesięciomilionowy gość, pani Monika, nauczycielka z Opola. Wybrała się do nas z mężem i dziećmi, a teraz cała rodzina cieszy się nielimitowanymi wejściami do Energylandii, dzięki rocznym wejściówkom – zdradza nam Kris.

 Ale to przecież nie koniec zmian! By dowiedzieć się, co już wkrótce czeka na gości Energylandii, park odwiedziła nasza reporterka, Paulina Domagała. To właśnie jej, Kris zdradził plany na przyszłość.

- Już od 26 listopada zapraszamy gości, by zobaczyli naszą wyjątkową aranżację - przedświąteczny klimat, największy w Polsce ogród świateł. Oprócz tego, bożonarodzeniowy jarmark i moc atrakcji, takich jak lodowiska, pokazy, dekorowanie pierników i przygotowywanie bombek – wylicza Kris.

Goście będą mogli także zrobić sobie zdjęcia ze świętym Mikołajem i spróbować zjazdu na rollercoasterach w zimowej odsłonie. Ale już wkrótce odwiedzający Enegrylandię zobaczą jeszcze jedną nowość – nową strefę Sweet Valley.

- Pojawią się tam wyjątkowe karuzele – na przykład filiżanki, a więc będzie można doznać zawrotu głowy w nieco delikatniejszej wersji. Wszystko utrzymane będzie w bardzo słodkiej stylistyce, nie zabraknie wielkich lizaków, szalonych domków czy niewielkich gondoli. To strefa dedykowana dzieciom i całym rodzinom – opowiada Kris.

Winter Kingdom w Energylandii rozpocznie się 26 listopada i potrwa do 8 stycznia.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO