Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

BIZNES

Skuteczny outsourcing kadr i płac z Randstad

poniedziałek, 03 stycznia 2022 13:20 / Autor: Adrianna Linertowicz
Skuteczny outsourcing kadr i płac z Randstad
Skuteczny outsourcing kadr i płac z Randstad
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Outsourcing umożliwia zlecanie innym podmiotom zadań dotychczas realizowanych w przedsiębiorstwie poprzez wydzielanie ich ze struktur organizacyjnych. To rozwiązanie na ogół stosuje się w następstwie działań restrukturyzacyjnych. Z taką pomocą dla przedsiębiorców przychodzi Randstad.

NA DOBRE I ZŁE CZASY

Ciężko o przedsiębiorstwo, które posiada kompetencje w każdym obszarze. Dlatego firmy mają możliwość skorzystania z narzędzia, jakim jest outsourcing. Może on wspomóc proste projekty, ale też usprawnić długofalowe procesy biznesowe i strategiczne, co w efekcie przełoży się na redukcję kosztów, wyższy poziom świadczonych usług, a także zwiększenie efektywności firmy. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo może w pełni skoncentrować się na swoich celach bez szkody dla jakości świadczonych usług. Są to podstawowe zalety skutecznego outsourcingu. Istotne jest wybranie właściwego partnera wspierającego funkcjonowanie naszej firmy. Randstad proponuje ofertę Payroll Solutions, która sprawnie i skutecznie

UMOWA DOSTOSOWANA DO TWOJEGO BIZNESU

Kompleksowe działania w zakresie m.in. naliczania wynagrodzeń, prowadzenia teczek osobowych, administrowania uczestnictwem PPK, czy też udostępniania portal pracowniczego. To wszystko znajduje się w ofercie Randstad. Działania te dedykowane są firmom z sektora MŚP oraz dużym, nowopowstałym przedsiębiorstwom i startupom, firmom produkcyjnym i usługowym, firmom wielooddziałowym oraz jednooddziałowym, inwestycjom greenfieldowym. Nie ma przy tym znaczenia, czy przedsiębiorstwo jest polskie, czy też zagraniczne. Każda umowa przygotowywana jest indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb klienta.

W ramach współpracy można skorzystać z szeregu działań wspierających obsługę kadr i płac przygotowanych przez Randstad. Firma zapewnia szybkość działania, nie narzuca terminów realizacji, a wdrożenie systemu będzie nieodczuwalne dla pracowników. Twoje zaangażowanie będzie wymagane jedynie w początkowym etapie. Pierwsza lista płac zostanie wygenerowana przez system w niecałe dwa miesiące. Wśród procesów, które usprawnią technologie Randstad znajdują się m.in.: raporty płacowe oraz kadrowe, paski wynagrodzeń, ePITY, zwolnienia lekarskie, urlopy, e-dokumenty, e-PFRON, zdalny dostęp do danych (moduł płacowy i kadrowy SAP), PPK, czas pracy (narzędzie WORKTIME do planowania, ewidencji i rozliczania czasu pracy) oraz e-outsourcing.

ODCIĄŻENIE DLA TWOJEJ FIRMY

Randstad Payroll Solutions zapewnia kompleksową obsługę płac. Sporządzanie listy płac pracowniczych odbywa się zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa oraz wewnętrznymi regulacjami klienta. Usługa obejmuje realizację szeregu działań związanych z realizacją czynności w ramach zarządzania płacami w Twoim biznesie. To jednak nie wszystko, bo w ramach outsourcingu kadr Randstad Payroll Solutions zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę teczek personalnych, co przełoży się na znaczne odciążenie firmy. Odpowiedzialność wobec ZUS, PFRON i  GUS przejmie za Ciebie Randstad.

Randstad kładzie nacisk na zaufanie. Klienci mogą liczyć na całkowitą poufność informacji, nielimitowany dostęp do konsultacji z wykwalifikowanymi specjalistami ds. kadr, bieżący dostęp do danych kadrowych oraz dokumentów pracowniczych, a także ograniczenie papierowej dokumentacji do niezbędnego minimum.

Z Randstad można skontaktować się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej randstad.pl, a także pod numerem telefonu 22 454 44 00 (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 17).

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO