Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

BIZNES

Salon Lexusa w Kielcach otwarty. Obiekt robi wrażenie

poniedziałek, 17 czerwca 2024 13:26 / Autor: Michał Łosiak
Salon Lexusa w Kielcach otwarty. Obiekt robi wrażenie
Salon Lexusa w Kielcach otwarty. Obiekt robi wrażenie
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Za nami oficjalne otwarcie nowego salonu Lexusa w Kielcach. To przedsięwzięcie rodziny Romanowskich, która od wielu lat prowadzi także salon Toyoty. Kielczanie mogą już skorzystać z szerokiej oferty ekskluzywnych samochodów luksusowej marki.

Salon powstawał przy ulicy Transportowców 9 od czwartego grudnia ubiegłego roku. Jak mówi nam Marek Romanowski, właściciel punktu, miejsce powstało po to, aby zwiększyć komfort zarówno klientów, jak i pracowników.

– Do tej pory mieliśmy wydzieloną część dla Lexusa w salonie Toyoty. Stwarzało to pewne problemy. Postanowiliśmy więc otworzyć nowy obiekt pokaźnych rozmiarów. Mieści on dziesięć modeli samochodów w środku. Prezentujemy również modele testowe przed salonem. Można wchodzić, oglądać i korzystać z pomocy handlowców. Mamy także salkę do wydawania klientowi auta – opisuje nasz rozmówca.

W nowym salonie zatrudnionych jest 25 osób. Docelowo ma być o 11 pracowników więcej. Klienci mogą również skorzystać ze specjalnego serwisu z najnowocześniejszymi urządzeniami.

– Działamy w branży od ponad trzydziestu lat. Cieszymy się, że udało się odnowić obiekt i możemy przedstawić naszą ofertę klientom. Niedługo podobny salon powstanie w Radomiu – dodaje Elżbieta Romanowska.

Romanowscy prowadzą podobny salon Lexusa w Krakowie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO