lody z balic sport

[VIDEO] Tak Industria postawiła się Barcelonie! Zobacz zawziętą walkę Olejniczaka

czwartek, 26 września 2024 08:55 / Autor: Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Industria Kielce przegrała w meczu trzeciej kolejki EHF Ligi Mistrzów z Barceloną 28:32. „Żółto-biało-niebieskim” nie można odmówić tego, że na parkiecie w Hali Legionów zostawili serca.

Zawodnicy 20-krotnego mistrza Polski od samego początku pokazywali rywalom, że pomimo okrojonego składu nie zamierzają oddawać tego meczu bez walki. W 15. minucie drugiej połowy doszło do sytuacji, która świetnie oddaje zawziętość, z jaką tego wieczoru grali gracze kieleckiego zespołu. Tak o piłkę walczył Michał Olejniczak: