Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Szykawka trenuje indywidualnie. Korona bez kolejnych problemów kadrowych

czwartek, 09 maja 2024 10:02 / Autor: Michał Gajos
Szykawka trenuje indywidualnie. Korona bez kolejnych problemów kadrowych
Fot. Mateusz Kaleta
Szykawka trenuje indywidualnie. Korona bez kolejnych problemów kadrowych
Fot. Mateusz Kaleta
Michał Gajos
Michał Gajos

W dobrym stanie kadrowym Korona Kielce przystąpi do najbliższego meczu z Jagiellonią Białystok. Pod znakiem zapytania stoi jedynie występ Evgeniyego Szykawki.

W najbliższą sobotę Korona Kielce zmierzy się w Białymstoku z Jagiellonią. Na potyczkę w 32. kolejce PKO Ekstraklasy Kamil Kuzera będzie mógł zabrać dość szeroką kadrę zawodników. Nie wliczając poważnie kontuzjowanych graczy – Nono, Marcusa Godinho, Kyryło Petrowa czy Mateusza Czyżyckiego, szkoleniowiec Złocisto-Krwistych nie odnotował nowych urazów po ostatnim spotkaniu z Piastem Gliwice.

Istnieje nawet możliwość, że kielecki zespół wzmocni Evgeniy Szykawka. Białorusin przed tygodniem nie pojawił się w meczowej dwudziestce z uwagi na kontuzję przywodziciela, której doznał w Krakowie podczas rywalizacji z Puszczą.  

– Evgeniy trenuje indywidualnie. Mam nadzieję, że dziś będzie do naszej dyspozycji – to wykażą badania – i finalnie pojedzie do Białegostoku. To wszystko się goi, istnieje kwestia, czy będziemy mogli zaryzykować – przyznał Kamil Kuzera.

W tym wypadku głównym kandydatem do gry w pierwszej jedenastce na pozycji nr 9 jest Adrian Dalamu, choć trener Żółto-Czerwonych bierze również pod uwagę opcję występu z dwoma napastnikami – o czym piszemy TUTAJ.

Początek meczu Jagiellonii z Koroną o godz. 17:30.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO