Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Ruch transferowy w Koronie wzmożony. Kielczanie sięgną po ligowców?

środa, 12 czerwca 2024 11:46 / Autor: Michał Gajos
Ruch transferowy w Koronie wzmożony. Kielczanie sięgną po ligowców?
Ruch transferowy w Koronie wzmożony. Kielczanie sięgną po ligowców?
Michał Gajos
Michał Gajos
Korona Kielce w najbliższą w sobotę rozpocznie przygotowania do nowej kampanii 24/25. Niewykluczone, że kielczanie przystąpią do pierwszego treningu po przerwie, goszcząc na nim nowe twarze.

W poniedziałek udało się nam dowiedzieć, że Korona prowadzi rozmowy z dwoma, nawet trzema, piłkarzami. Z dostępnych nam informacji wynika, że chodzi o zawodników reprezentujących w ostatnim czasie kluby z polskich lig.

W kolejnych dniach te doniesienia zyskały na wiarygodności. Między innymi Radio Kielce podało, że Złocisto-Krwiści interesują się usługami Miłosza Kozaka z Ruchu Chorzów, Miguela Luisa z Warty Poznań oraz Macieja Kikolskiego z GKS-u Tychy.

Ten ostatni jest jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników 1. Ligi sezonu 23/24, który był wypożyczony do klubu ze Śląska z Legii Warszawa. Jeśli chodzi o Portugalczyka, to ten po udanym indywidualnie sezonie na pozycji defensywnego pomocnika w spadkowiczu ekstraklasy zakończy z dniem 30 czerwca współpracę z poznaniakami.

Nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku Kozaka. Kontrakt 27-letniego, wyróżniającego się, skrzydłowego chorzowian, kończy się dopiero za rok.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO