Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosc

SPORT

Kuzera: Dzisiaj byliśmy do bólu konsekwentni i zorganizowani

czwartek, 07 grudnia 2023 01:24 / Autor: Piotr Okła
Kuzera: Dzisiaj byliśmy do bólu konsekwentni i zorganizowani
Fot. Piotr Michalec
Kuzera: Dzisiaj byliśmy do bólu konsekwentni i zorganizowani
Fot. Piotr Michalec
Piotr Okła
Piotr Okła

Zwycięstwo nad Legią Warszawa (2:1) zapewniło Koronie Kielce awans do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Szkoleniowiec „żółto-czerwonych” nie krył zadowolenia z postawy swoich podopiecznych.

Kamil Kuzera, trener Korony: – Nie dało się lepiej pożegnać z naszymi kibicami. Dziękujemy serdecznie, że wspieraliście nas w tej rundzie. Pozostały nam dwa mecze i również liczymy na mocne wsparcie. 

Dzisiaj byliśmy do bólu konsekwentni i zorganizowani. Jeden z nielicznych błędów kosztował nas utratę bramki. Momentami cierpieliśmy ale też korzystaliśmy ze swoich atutów. Dziękuje zespołowi za wykonanie dobrej pracy. 

Kluczowym momentem była druga część dogrywki. Powiedzieliśmy sobie, że zaryzykujemy i idziemy do końca. 

Dzisiaj zrobiliśmy siedem zmian w wyjściowej jedenastce i teraz mam pozytywny problem. Musimy zastanowić się kto będzie grał od pierwszej minuty w kolejnych meczach.

Ten mecz bardzo dobrze się oglądało, na to szczęście trzeba bardzo mocno zapracować. Dziś dało nam to awans do następnej rundy. 

Konta Runjaić, trener Legii: – Końcowy wynik to duże rozczarowanie. Korona zagrała bardzo dobry mecz. Obie drużyny musiały stawić czoła trudnej murawie.

Myślę, że stworzyliśmy niezłe widowisko razem z Koroną. Bramki straciliśmy po łatwych sytuacjach. Wiedzieliśmy, że silną stroną rywala będą kontrataki i nie ustrzegliśmy się tego. Gratuluje przeciwnikom awansu i fantastycznego meczu.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO