Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Głuchy telefon w Koronie? Trener Kuzera bez informacji od szkoleniowca

sobota, 15 czerwca 2024 20:47 / Autor: Michał Gajos
Głuchy telefon w Koronie? Trener Kuzera bez informacji od szkoleniowca
Głuchy telefon w Koronie? Trener Kuzera bez informacji od szkoleniowca
Michał Gajos
Michał Gajos

Podczas rozmowy z dziennikarzami po sobotnim, pierwszym treningu Korony Kielce w ramach nowego sezonu Kamil Kuzera wypowiedział niepokojące słowa.

Trener Korony Kielce na sobotnich zajęciach miał do dyspozycji 27 zawodników w tym aż 7 z drużyn U-17 i U-19. Co ciekawe, opiekun Koroniarzy przyznał, że postawa i wyniki motoryczne reprezentantów zwłaszcza tej drugiej grupy jest dla niego wielką niewiadomą.

– Tak naprawdę nie wiem, jaka jest sytuacja. O ile widziałem mecze w "siedemnastce" i mieliśmy tam jeden GPS, z którego możemy coś wyciągnąć, to tak naprawdę z „dziewiętnastki” nie mam żadnych informacji. Próbowałem je uzyskać, ale przez pół roku nie miałem kontaktu z żadnym z trenerów z U-19. Zapraszałem, ale nie uzyskałem odpowiedzi. Dlatego podjąłem decyzję o zaproszeniu chłopaków na trening i chcę ich zobaczyć. Wszystko pokazuje jedną rzecz, że cel sportowy z zeszłego sezonu został zrealizowany.

Trenerem wspomnianej grupy jest Andrzej Paszkiewicz. Jeżeli wypowiedź Kamila Kuzery jest w pełni zgoda z prawdą, to mamy do czynienia z sytuacją bezprecedensową i ocierającą się o skandal. Akademia klubu powinna działać dla jego dobra, a głównym dobrem Korony Kielce jest pierwsza, ekstraklasowa drużyna.  

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO