Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Drużyna może spaść, ale kibice podtrzymują ekstraklasowy poziom!

sobota, 18 maja 2024 11:36 / Autor: Michał Gajos
Drużyna może spaść, ale kibice podtrzymują ekstraklasowy poziom!
Fot. Mateusz Kaleta
Drużyna może spaść, ale kibice podtrzymują ekstraklasowy poziom!
Fot. Mateusz Kaleta
Michał Gajos
Michał Gajos

Przed Koroną Kielce mecz ostatniej szansy. Kielczanie podejmą dziś Ruch Chorzów. Pomimo dramatycznych wyników drużyny w drugiej części sezonu i wielkiego zagrożenia spadkiem, kibice gospodarzy znów dopiszą.

Przed ostatnim spotkaniem na Suzuki Arenie w tym sezonie, które to spotkanie może okazać się też ostatnim w ekstraklasie w kolejncyh miesiącach, sympatycy Złocisto-Krwistych nie zamierzają odwracać się od drużyny Kamila Kuzery.

Dotyczy to zarówno kibiców z sektora „Młyn”, jak i tych zajmujących miejsca w pozostałej części stadionu przy Ściegiennego 8. Na trzy godziny przed pierwszym gwizdkiem arbitra swoje bilety ma już blisko 10,5 tysięcy widzów.

Koroniarze utrzymują więc ekstraklasowy poziom przynajmniej kilka metrów nad murawą piłkarskich zmagań. I choć sytuacja jest bardzo trudna (Korona musi wygrać dwa mecze, aby myśleć o utrzymaniu), piłkarze mają jeszcze czas i sposobność, aby doskoczyć do tego poziomu.

Osoby, które jeszcze nie posiadają swojej wejściówki, mogą nabyć ją drogą internetową (https://bilety.korona-kielce.pl/) lub stacjonarnie w wybranych salonikach Kolportera i kasach stadionowych.

Początek sobotniego meczu na Suzuki Arenie o godz. 15. Transmisja w Radiu eM Kielce.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO