Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosc

SPORT

Bez nowych urazów, za to z Forencem w bramce na Legię

wtorek, 05 grudnia 2023 11:07 / Autor: Michał Gajos
Bez nowych urazów, za to z Forencem w bramce na Legię
Fot. Aleksandra Sternak
Bez nowych urazów, za to z Forencem w bramce na Legię
Fot. Aleksandra Sternak
Michał Gajos
Michał Gajos
Już w środę 6 grudnia Korona Kielce podejmie u siebie Legię Warszawa w 1/8 finału Pucharu Polski. Jak wygląda sytuacja kadrowa kielczan po sobotniej potyczce na śniegu z Lechem Poznań?

Mecz 17. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Koroną a Lechem dał się mocno we znaki zawodnikom obu drużyn. Wymęczone zwycięstwo na dramatycznych warunkach zdrowiem okupili jednak jedynie goście, których pomocnik Ba Loua opuścił plac gry z urazem barku.

Kamil Kuzera po sobotniej konfrontacji nie może narzekać na podobne problemy. Opiekun Żółto-Czerwonych będzie mógł skorzystać z tej samej listy graczy, co w miniony weekend. Pucharowa potyczka otworzy natomiast drzwi dla części piłkarzy spoza najczęściej wykorzystywanej talii.

Między słupkami stanie choćby Konrad Forenc, ale najprawdopodobniej to nie jedyna roszada względem meczów na ligowym szczeblu. – Skład meczowy mamy już w głowie. Będzie trochę zmian, ale nie wypłyną one negatywnie. Cały zespół pracuje nad tym, by być w formie. Zawodnicy, którzy grali mniej dostaną swoje szanse i wiem, że ją wykorzystają – przyznał Kamila Kuzera.

Początek środowej partii o godz. 21:00.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO