REGION
Zaginięcie seniorki i błyskawiczna akcja policjantów
Wczoraj (10 września) mundurowi z Buska-Zdroju otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 88-latki. Kobieta, wykorzystując chwilę nieuwagi rodziny wyszła z domu. Schorowana potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach – na szczęście została odnaleziona cała i zdrowa.
Niepokojące zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju. Na miejsce wyjechały wkrótce wszystkie policyjne patrole będące w służbie. Funkcjonariusze sprawdzali okolice miejsca zamieszkania oraz dotarli do osób, do których mogła pójść zaginiona. W buskiej jednostce ogłoszono alarm dla wszystkich policjantów.
Niecałe półtorej godziny od przyjęcia zgłoszenia, zaginiona seniorka została odnaleziona przez dzielnicową. Było to w odległości około kilometra jej od miejsca zamieszkania. Kobieta była zdezorientowana, nie wiedziała, gdzie jest i jak wrócić do domu. Cała i zdrowa została przekazana pod opieką rodziny


![[FOTO] Słodki upominek, albo rózga. Kierowco: jedź bezpiecznie!](/media/k2/items/cache/b5bf811784e792a6c164ba3d9d7bfeaf_XS.jpg)



![[AKTUALIZACJA] Zderzenie dwóch ciężarówek w Kostomłotach](/media/k2/items/cache/9fafdf498f1dc99012c7fcff964ac14c_XS.jpg)