Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Zabierz przyjaciół i… zgłoś się do „Bajkowego Korowodu”!

wtorek, 09 kwietnia 2024 09:34 / Autor: Aleksandra Rękas
Zabierz przyjaciół i… zgłoś się do „Bajkowego Korowodu”!
Fot. UMWŚ
Zabierz przyjaciół i… zgłoś się do „Bajkowego Korowodu”!
Fot. UMWŚ
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Lubisz dobrze się bawić i masz głowę pełną pomysłów? Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie zaprasza do udziału w „Bajkowym Korowodzie”. Zgłaszać się mogą grupy przyjaciół, rodziny, reprezentacje szkół, klubów, czy domów kultury.

Jak informują organizatorzy zabawy, warunkiem udziału jest stworzenie przynajmniej pięcioosobowej, bajkowo przystrojonej grupy. Musi ona przyjąć nazwę i wyznaczyć pełnoletniego opiekuna.

Tematem prezentacji ma być interpretacja wybranej bajki, a forma pozostaje dowolna i niczym nieograniczona… tak jak  wyobraźnia. Liczy się pomysłowość, oryginalność i umiejętność zabawienia publiczności. Wyboru zwycięskich zespołów dokona Koziołek Matołek wraz z osobami zaproszonymi do jury.

A jest o co powalczyć - główną nagrodą w konkursie będzie karta podarunkowa do sieciowego sklepu elektronicznego o wartości czterech tysięcy złotych, ale żadni uczestnicy nie pozostaną niedocenieni.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 maja. „Bajkowy Korowód”, drugiego czerwca uroczyście przemaszeruje ulicami Pacanowa i otworzy 22. Festiwal Kultury Dziecięcej.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO