REGION
Utrudnienia na ulicy Partyzantów w Jędrzejowie. Zderzyły się dwa pojazdy


Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w piątek, 8 września, w Jędrzejowie. Na ulicy Partyzantów zderzyły się dwa pojazdy. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Ruch odbywa się wahadłowo.
- Jak wynika z pierwszych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 24-letni mieszkaniec gminy Nagłowice, kierujący busem, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 37-letniemu mieszkańcowi gminy Jędrzejów, który podróżował samochodem marki Renault. Doszło do zderzenia pojazdów – przekazała sierżant sztabowy Anita Radgowska z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie.
Obaj mężczyźni trafili do szpitala.
- Wiemy, że byli trzeźwi. Na miejscu nadal pracują policjanci, którzy próbują ustalić szczegółowe okoliczności zdarzenia – uzupełniła policjantka.
Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.








