REGION
[AKTUALIZACJA] Utrudnienia na S7. W Szewcach zderzyły się dwa samochody
![[AKTUALIZACJA] Utrudnienia na S7. W Szewcach zderzyły się dwa samochody](/media/k2/items/cache/fd1736157f2d4369f5a04fa0d48fe785_XL.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Utrudnienia na S7. W Szewcach zderzyły się dwa samochody](/media/k2/items/cache/fd1736157f2d4369f5a04fa0d48fe785_L.jpg)
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielę, 27 sierpnia na trasie S7 w miejscowości Szewce. Sprawca wypadku miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.
Jak przekazała mł. asp. Małgorzata Perkowska – Kiepas, oficer prasowy z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, do zdarzenia doszło po godzinie 19:00.
- Jak wynika z ustaleń policjantów, którzy pracują na miejscu zdarzenia, 26-latek, kierujący citroenem nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył fiata, którym kierowała 38-latka - powiedziała policjantka.
Do szpitala został zabrany kierowca citroena oraz kobieta, która z nim podróżowała.
- Kierujący w chwili zdarzenia byli trzeżwi. Z kolei po sprawdzeniu ich w policyjnych bazach danych okazało się, że 26-latek ma trzy aktywne zakazy prowadzenia pojazdów -uzupełniła Małgorzata Perkowska - Kiepas.
Na miejscu pracują służby. Droga w kierunku Warszawy jest zablokowana.








