Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Piknik rodzinny dla rodzin adopcyjnych i zawodowych z regionu świętokrzyskiego

piątek, 21 czerwca 2024 11:28 / Autor: Maria Karyś
Piknik rodzinny dla rodzin adopcyjnych i zawodowych z regionu świętokrzyskiego
Piknik rodzinny dla rodzin adopcyjnych i zawodowych z regionu świętokrzyskiego
Maria Karyś
Maria Karyś

W  najbliższą sobotę, 22 czerwca, odbędzie się Piknik dla rodzin adopcyjnych oraz zawodowych z terenu województwa świętokrzyskiego. Spotkanie, które  ma na celu wzmacnianie więzi rodzinnych, zorganizowane zostanie w  Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” w Ciekotach. Impreza rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do 15.

- W imieniu zarządu świętokrzyskiego już tradycyjnie, od lat, organizujemy Świętokrzyski Piknik Rodzinny. W tym roku odbędzie się on na Żeromszczyźnie – informuje Renata Janik, marszałek.

Na ten dzień zaplanowano szereg atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Między innymi będą to zabawy prowadzone przez animatorów, konkursy z nagrodami, a także bezpłatną strefę gastronomiczną.

- Jest to też wspaniała okazja do podziękowania tym rodzinom, rodzicom i opiekunom za otwarte serca, pełne miłości domy rodzinne, zaangażowanie, uśmiech, jaki każdego dnia przekazują swoim podopiecznym. A ponieważ dla mnie, jako marszałka województwa, wartości rodzinne są szczególnie ważne, to również jest warte stałego wzmacniania tych więzi. Cieszę się, że wspólnie będziemy mogli spędzić wspaniale czas – opowiada marszałek.

Wydarzenie jest organizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej i finansowane ze środków budżetu Województwa Świętokrzyskiego. 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO