Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Najpierw wspólna libacja, potem bójka. Senior trafił do szpitala

wtorek, 15 czerwca 2021 15:31 / Autor: Aleksandra Rękas
Najpierw wspólna libacja, potem bójka. Senior trafił do szpitala
Najpierw wspólna libacja, potem bójka. Senior trafił do szpitala
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

W ostatnią niedzielę dyżurny koneckiej jednostki otrzymał niepokojące zgłoszenie. Wynikało z niego, że dzień wcześniej do szpitala w Końskich trafił 67-letni mężczyzna z obrażeniami ciała. Dzięki szybkiej reakcji śledczych, za kratki trafiło dwóch sprawców pobicia.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem. Następnego dnia mundurowi z Końskich dostali informację, że obrażenia seniora mogą być skutkiem pobicia.

- Po otrzymaniu zgłoszenia, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich bardzo szybko wytypowali trzech mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tą sprawą. Do zdarzenia doszło prawdopodobnie podczas spotkania, w trakcie którego spożywali wspólnie alkohol – informuje Marta Przygodzka z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Po wspólnym wypiciu alkoholu, spotkanie mężczyzn przybrało zdecydowanie mniej przyjemny obrót. Doszło do kłótni i do pobicia.

- Wszystko wskazuje na to, że 65- i 69-latek dotkliwe pobili pokrzywdzonego, czym spowodowali u niego ciężki uszczerbek na zdrowiu. Dzisiaj obaj zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty – dodaje policjantka.

Pobity 67-latek wciąż przebywa w szpitalu. Wkrótce okaże się, czy agresorzy najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Grozi im nawet osiem lat więzienia.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO