Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Plenerowe studio Radia eM Kielce na Dniach Buska

czwartek, 24 sierpnia 2023 11:42 / Autor: Iwona Gajewska-Wrona
Plenerowe studio Radia eM Kielce na Dniach Buska
Zdjęcie poglądowe
Plenerowe studio Radia eM Kielce na Dniach Buska
Zdjęcie poglądowe
Iwona Gajewska-Wrona
Iwona Gajewska-Wrona

Przed nami Dni Buska, czyli jedna z największych imprez w regionie świętokrzyskim. Czeka nas wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Nie zabraknie tam także redakcji Radia eM Kielce.

W tym roku Dni Buska zaplanowano na 26 oraz 27 sierpnia. Przez dwa dni, czas będą umilać nam koncerty  i występy na terenach zielonych obok Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.

– Na Scenie Letniej BSCK zaprezentują się tancerze i muzycy. Usłyszymy nie tylko naszych lokalnych artystów, ale też zespoły znane w całym kraju – zapowiada Michał Maroński.

Tego dnia, na placu przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury stanie mobilne studio Radia eM Kielce.

– Serdecznie zapraszamy.  Będzie można podejść, porozmawiać z dziennikarzami, poobserwować pracę prezenterów i co najważniejsze, na żywo posłuchać ciekawych rozmów z wyjątkowymi gośćmi – zachęca Aleksandra Niemczyk.

Dodajmy, że w sobotę, 26 sierpnia odbędzie się koncert zespołu Crossroad. Początek o godzinie 16:30, tuż po nim, bo o godzinie 17:30 na scenie pojawi się GRUPA B.L.U.E,  o godz. 18:30 wystąpi Tatiana Kopala,  z kolei na godz. 19:15 zapowiedział się Rock Wolności. Gwiazdą wieczoru będzie IRA. Początek koncertu o godz. 20:30.

Z kolei, w niedzielę, 27 sierpnia, o godzinie 16:00 na  Scenie Letniej BSCK pojawią się artyści z Dziecięcej i Młodzieżowej Sceny, tuż po nich, czyli o godzinie 18:00 zaprezentuje się  ZEPSUŁ, z kolei o 19:00 scenę przejmie Lanberry.

Zwieńczeniem imprezy będzie występ Gromee i pokaz pirotechniczny. Początek o godzinie 20:15.

Należy pamiętać, że w związku z organizacją imprezy plenerowej: Dni Buska-Zdroju 2023 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Jak informują organizatorzy wydarzenia, w dniach 26 i 27 sierpnia, w godz. 15:00–22:30 zamknięta będzie  droga gminna Nr 314078T - ulica Kopernika na odcinku od ul. Uchnasta do ul. Waryńskiego.

Z kolei na ulicy Kusocińskiego, na odcinku od ul. Waryńskiego do ul. Uchnasta, zostanie wprowadzony obustronny zakaz zatrzymywania pojazdów.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO