Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Fot. Policja
Fot. Policja
Niebezpieczny spacer po zamarzniętym zbiorniku. Pod 46-latką załamał się lód
autor
Aleksandra Rękas
3 miesiące temu

Do groźnego wypadku doszło wczoraj (18 stycznia) w Sielpi. 46-letnia kobieta weszła na zamarznięty zbiornik wodny i załamał się pod nią lód. Na szczęście nie odniosła obrażeń.

Tego typu spacery są śmiertelnie niebezpieczne – przypominają policjanci. Nigdy nie wiemy, jakiej grubości jest lód.

– Przekonała się o tym 46-latka, pod którą wczoraj na zbiorniku wodnym w Sielpi załamał się lód. Na szczęście kobieta jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych sama wydostała się na brzeg i tam oczekiwała na pomoc – mówi asp. Marta Przygodzka z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Na miejsce przybyli ratownicy, 46-latce nic się nie stało. Mundurowi przypominają, by pod żadnym pozorem nie wchodzić na zamarznięte zbiorniki wodne.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
6,16
98
6,70
ON
7,37
LPG
3,94
ORLEN
Żytnia 1A, Kielce

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ