O zbliżającym się zlocie motocyklowym i Dymarkach Świętokrzyskich, a także ruchu turystycznym w Nowej Słupi, mówił na antenie Radia eM Kielce Andrzej Gąsior, burmistrz gminy Nowa Słupia.