Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MUZYKA

"The Beatles" - jublieuszowa kolekcja

poniedziałek, 27 listopada 2023 11:36 / Autor: Michał Sierlecki
"The Beatles" - jublieuszowa kolekcja
"The Beatles" - jublieuszowa kolekcja
Michał Sierlecki
Michał Sierlecki

Właśnie ukazały sie reedycje znanych kolekcjonerom i melomanom składanek przebojów "The Beatles" sprzed lat. Tzw. albumy "Czerwony" i "Niebieski" doczekały się wspaniałego brzmienia i dodatkowych utworów.

(Red Album)

Przełomowa kompilacja, dzięki której pokolenia fanów mogły zapoznać się z niesamowitą historią najbardziej znanego muzycznego zespołu na świecie. Z okazji 50. rocznicy, kolekcja została rozszerzona o 12 dodatkowych utworów. Pojawiają się one w trackliście chronologicznie. W nowych utworach znajdziemy m.in. jedne z najwcześniejszych piosenek George’a Harrisona, jak również covery hitów r&b i rock’n’rollowych w wykonaniu The Beatles, które miały ogromny wpływ na twórczość zespołu.

Kolekcja 2CD zawiera łącznie 38 utworów, z czego 30 doczekało się nowych miksów zrealizowanych w 2023 roku. Książeczka zawiera nowe informacje napisane przez dziennikarza i pisarza Johna Harrisa. Zarówno dla obecnych, jak i przyszłych fanów zespołu, nowa kolekcja „1962-1966” to pełna radości celebracja ponadczasowego muzycznego dorobku The Beatles.

(Blue Album)

Przełomowa kompilacja, dzięki której pokolenia fanów mogły zapoznać się z niesamowitą historią najbardziej znanego muzycznego zespołu na świecie. Z okazji 50. rocznicy, kolekcja została rozszerzona o 9 dodatkowych utworów, w tym „Blackbird”, „Glass Onion” i nowy utwór „Now And Then”. Ostatni utwór The Beatles, „Now And Then”, powstał na bazie demo wokalnego i fortepianowego nagranego przez Johna Lennona w latach 70. oraz partii Paula McCartneya, George’a Harrisona i Ringo Starra, z nową aranżacją smyczków.

Kolekcja 2CD zawiera 37 utworów, z czego 6 doczekało się nowych miksów zrealizowanych w 2023 roku. Książeczka zawiera nowe informacje napisane przez dziennikarza i pisarza Johna Harrisa. Zarówno dla obecnych, jak i przyszłych fanów zespołu, nowa kolekcja „1967-1970” to pełna radości celebracja ponadczasowego muzycznego dorobku The Beatles.

 

źródło: Universal Music Group

View the embedded image gallery online at:
http://emkielce.pl/muzyka/the-beatles#sigProGalleriad5d2a73068
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO