Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

„Psiaki kociaki i inne zwierzaki”. Ogólnopolski konkurs plastyczny

środa, 05 sierpnia 2020 08:57 / Autor: Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

„Miarą człowieczeństwa jest jego stosunek do zwierząt” – to jest motto konkursu plastycznego, organizowanego przez Dom Kultury „Zameczek” w ramach Światowego Tygodnia Zwierząt. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na ogromną rolę, jaką zwierzaki odgrywają w naszym życiu, a także na ich potrzeby.

Konkurs skierowany jest do rodzin i osób indywidualnych. Prace można wykonać dowolną techniką płaską lub przestrzenną z  wykorzystaniem wszystkich dostępnych w domach materiałów, w tym również recyclingowych. Format pracy jest dowolny. Ilość wykonanych prac – również dowolna.

Forma przestrzenna, tj. rzeźba lub płaskorzeźba może zostać wykonana z różnych materiałów, jak np. glina, tektura, włóczka, drewno, wełna, masa papierowa, itd.

Prace powinny zostać dokładnie i czytelnie opisane z tyłu (tytuł, imię oraz nazwisko autora, wiek, adres indywidualny lub placówki kierującej, telefon kontaktowy, imię oraz nazwisko rodzica/opiekuna w przypadku młodzieży i adres elektroniczny). Koniecznym warunkiem jest dostarczenie podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Co istotne, udział w konkursie to także świetna okazja do pomagania. Organizatorzy apelują do uczestników, by razem z pracą dostarczyli karmę, albo inne akcesoria przydatne do opieki nad zwierzętami. Zostaną one przekazane schronisku.

Prace można składać do 30 września 2020 r. Pokonkursowa wystawa prac połączona z wręczeniem nagród odbędzie się 8 października 2020 r. o godzinie 17 w Domu Kultury „Zameczek”. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora.

Plakat konkurs PSIAKI KOCIAKI I INNE ZWIERZAKI X

Nowy numer!
42/2020 42/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO