Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Oto najnowszy numer Tygodnika eM!

piątek, 10 maja 2024 09:08 / Autor: Michał Łosiak
Oto najnowszy numer Tygodnika eM!
Oto najnowszy numer Tygodnika eM!
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Odnowiona kapliczka Matki Bożej, nowa pani prezydent i marszałek województwa, sezon alergiczny, wspomnienie o św. Janie Pawle II i Wiesławie Gołasie – m.in. o tym piszemy w najnowszym numerze Tygodnika eM.

Głównym tematem, którym zajął się Michał Kita są kobiety, które po wyborach samorządowych stanęły na czele lokalnych samorządów: Renata Janik i Agata Wojda. Z kolei Maria Karyś pisze o rozpoczynającym się sezonie alergicznym, a Aleksandra Rękas o atrakcjach, jakie czekają na odwiedzających zoo w Lisowie. Michał Łosiak relacjonuje spotkanie dotyczące książki „Moje lata z Janem Pawłem II” Joaquin Navarro-Vallsa, a Łukasz Czerwiak wspomina Wiesława Gołasa.  

W naszym tygodniku piszemy również o uroczystości poświęcenia kapliczki Matki Bożej w Czerwonej Górze, rowerowej majówce z biskupem Marianem Florczykiem, nagrodzie dla skarżyskiego Mesko oraz o nowych ścieżkach rowerowych.

Docieramy do około 200 punktów na terenie całego regionu. Jesteśmy m.in. w kościołach parafialnych, lokalnych sklepach, galeriach handlowych i urzędach. Nasz nakład to blisko 20 tysięcy egzemplarzy w województwie świętokrzyskim. Poruszamy ważne sprawy dla miasta, regionu i Kościoła. Nie unikamy trudnych tematów i przede wszystkim jesteśmy dostępni bezpłatnie!

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO