Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Nowy numer „Tygodnika eM”

piątek, 22 marca 2024 07:44 / Autor: Michał Łosiak
Nowy numer „Tygodnika eM”
Nowy numer „Tygodnika eM”
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Obrona życia dzieci nienarodzonych, kadencja Bogdana Wenty, Wielki Tydzień i sytuacja Korony Kielce – te tematy poruszamy w najnowszym numerze „Tygodnika eM”, który już trafił do wielu miejsc naszego regionu.

Tematem numeru jest prezydentura Bogdana Wenty. Jej pozytywnym i negatywnym stronom przyjrzał się Michał Kita. Z kolei o Wielkim Tygodniu i tym co w tym czasie najważniejsze pisze Łukasz Czerwiak, zaś Michał Łosiak w przeddzień Światowego Dnia Życia zwraca uwagę na obronę bezbronnych dzieci nienarodzonych.  

Kandydatów na radnych przepytał Maciej Piętka. Z kolei Michał Gajos opisuje sytuację w Koronie Kielce. Nie zabrakło także informacji o Industrii Kielce, trudnej sytuacji w schronisku w Dyminach i pytań o Plac Wolności.

Docieramy do około 200 punktów na terenie całego regionu. Jesteśmy m.in. w kościołach parafialnych, lokalnych sklepach, galeriach handlowych i urzędach. Nasz nakład to blisko 20 tysięcy egzemplarzy w województwie świętokrzyskim. Poruszamy ważne sprawy dla miasta, regionu i Kościoła. Nie unikamy trudnych tematów i przede wszystkim jesteśmy dostępni bezpłatnie!

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO