Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Najnowszy numer Tygodnika eM już jest!

piątek, 01 marca 2024 07:20 / Autor: Michał Łosiak
Najnowszy numer Tygodnika eM już jest!
Najnowszy numer Tygodnika eM już jest!
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Protesty rolników, sytuacja w Koronie Kielce, peregrynacja relikwii rodziny Ulmów, nagroda za pamięć o obronę krzyży, czy zarobki kielczan – m.in. te tematy poruszamy w najnowszym wydaniu Tygodnika eM. Nowy numer największej bezpłatnej gazety w regionie jest już dostępny!

Głównym tematem o jakim piszemy są trwające – również w naszym regionie – protesty rolników. Michał Łosiak wysłuchał ich postulatów, które przybliżył w swoim tekście. W Kielcach cały czas głośno o piłkarskiej Koronie i sytuacji w klubie. Działania „kata kieleckiego sportu”, czyli Bogdana Wenty opisał Michał Gajos.

Z kolei Łukasz Czerwiak rozmawiał o nawróceniu i spojrzeniu na Kościół z ojcem Tomaszem Nowakiem, dominikaninem i twórcą kanału Strefa Wodza, a w niezbyt wygórowane zarobki mieszkańców stolicy województwa zajrzał Maciej Piętka. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda rozbudowa kieleckiego aresztu śledczego, to więcej informacji znajdziecie w tekście Aleksandry Rękas.

Oprócz tego piszemy o prestiżowej nagrodzie dla szkoły we Włoszczowie, peregrynacji relikwii rodziny Ulmów, pierwszym hospicjum dla dzieci w regionie, a także o złym parkowaniu i śmieceniu.

Docieramy do około 200 punktów na terenie całego regionu. Jesteśmy m.in. w kościołach parafialnych, lokalnych sklepach, galeriach handlowych i urzędach. Nasz nakład to blisko 20 tysięcy egzemplarzy w województwie świętokrzyskim. Poruszamy ważne sprawy dla miasta, regionu i Kościoła. Nie unikamy trudnych tematów i przede wszystkim jesteśmy dostępni bezpłatnie!

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO